مرکز پخش و فروش عمده پاکشتی در شیراز اصفهان تهران گناوه

0

مرکز پخش و فروش عمده پاکشتی در شیراز اصفهان تهران گناوه

عمده فروشی پاکشتی تهران,مرکز پخش پاکشتی تهران,فروش عمده پاکشتی در شیراز,پاکشتی در اصفهان,مراکز فروش پاکشتی در گناوه,مرکز خرید پاکشتی شیراز,مرکز توزیع پاکشتی تهران,عمده فروشی پاکشتی اصفهان

موتور پاکشتی یک موتور پرقدرت و پرشتاب است که در بسیاری از کشورها به آن اسکوتر می گویند. این موتور بیشتر در کشورهای آسیای شرقی مانند کره و چین و ژاپن استفاده می شود. به دلیل حجم محدود موتور و پایین بودن سرعت آن و حفظ تعادل اسان مانند دوچرخه مورد استقبال بسیار از اقشار جامعه از جمله خانمها و محصلین قرار گرفت. همچنین در کشورهای اروپایی و آمریکایی و ایران نیز این موتور بسیار پرطرفدار است.

کیفیت قطعات و لوازم این موتورها بسیار عالی بوده و دارای عمر مفید طولانی میباشد و مدل های ژاپنی آن بسیار بهتر از مدلهای ایرانی است.

 به این موتورها ، پاکشتی گفته میشود به این دلیل که اوایل ورود آن به ایران این موتورها را از کشتی پیاده کرده و همانجا به مشتریان فروخته می شد و از آن پس به نام پاکشتی در ایران معروف شد.

 

موتور پاکشتی چه امکاناتی دارد ؟

موتورهای پاکشتی دارای امکانات و تنوع زیادی می باشد از قبیل :
آمپر دیجیتال ، دزدگیر ، جک برقی یا ساده ، قفل جک ، سوئیچ بلند یا کوتاه ، دارای استارت و هندل ، قفل گیربکس ، ریموت صندوق و…

موتور پاکشتی,پاکشتی هوندا,پاکشتی یاماها

چه شرکتهایی موتور پاکشتی تولید می کنند ؟

به دلیل استقبال بی نظیر از این موتورهای پرتوان ، در اکثر کشورهای آمریکایی و اروپایی و همچنین در بیشتر کشورهای آسیایی موتور پاکشتی به وفور یافت می شود. در حال حاظر شرکتهای زیادی این موتور را تولید می کنند. اما بهترین و با سابقه ترین آنها عبارتست از : هوندا ، یاماها و سوزوکی که همگی در کشور ژاپن واقع شده اند.
*: تمامی مارک های فوق ساخت کشور ژاپن میباشد و تفاوتی ندارد ولی هوندا بازار بهتری دارد و مشتریان این موتور بیشتر از بقیه است.
*: محبوب ترین موتورهای پاکشتی در ایران به ترتیب هوندا ، یاماها و در نهایت سوزوکی می باشد.

 

آیا موتور پاکشتی نیاز به گواهینامه دارد ؟

موتور پاکشتی یک نوع دوچرخه است که شامل قوانین راهنمایی رانندگی نبوده و نیاز به گواهینامه ندارد. به راحتی و بدون دغدغه میتوانید در تمامی نقاط شهر تردد نمایید. توجه داشته باشید کلاه ایمنی برای دوچرخه و تمامی وسایل نقلیه الزامی است.
*: یکی از علل استقبال بی نظیر از این نوع موتور ، عدم نیاز به گواهینامه می باشد.

 

موتورها پاکشتی چند زمانه است ؟

موتورهای پاکشتی در هر مدل و با هر مارکی باشد در دو مدل ۲ زمانه و ۴ زمانه وجود دارد. این ها نشان دهنده تفاوت در زمانهای احتراق در موتور است.
در مدل دو زمانه بنزین و روغن با یکدیگر ترکیب شده و در سیلندر ، حین احتراق می سوزند ولی در مدل چهار زمانه روغن به صورت جدا بر روی حلقه پیستون وارد شده و باعث روغن کاری پیستون می شود.

 

لوازم یدکی کدام موتور پاکشتی در بازار راحت تر قابل خرید است ؟

همانطوری که قبلا اشاره شد لوازم یدکی هوندا دیو Honda dio در همه شهرهای ایران قابل خرید است و راحت تر و با هزینه کمتری قابل خرید است. همچنین میتوانید قطعات درخواستی خود را از تنها شرکت وارد کننده این موتورها ، “امین موتور” خریداری نمایید. ضمنا قطعات یاماها جوگ نیز به راحتی قابل تهیه است.

انبار پاکشتی,واردات پاکشتی,فروش پاکشتی

آیا موتور پاکشتی نیاز به پلاک دارد ؟

موتور پاکشتی به دلیل حجم پایین موتور و سرعت محدود (۶۰ تا ۷۰ کیلومتر) دوچرخه به حساب می آید و نیازی به پلاک ندارد.

 

 

نحوه خرید :
در تهران : جهت عزیزان تهرانی این امکان فراهم شده که بتوانند با مراجعه به مرکز فروش ما در تهران ، ابتدا موتورها را بازدید نموده و سپس خریداری نمایند. (یا از طریق تلگرام موتورها بازدید شده و پس از واریز وجه آن ، بصورت رایگان درب منزل خود تحویل بگیرید)

در شهرستانها : برای هموطنانمان در تمامی نقاط کشور روش خرید بسیار ساده ، سریع و مطمئن خواهد بود. بدین شکل که در تلگرام عکسها و قیمت موتورها ارسال خواهد شد و پس از انتخاب موتور مورد نظر ، وجه آن را واریز نموده و توسط باربری ، تیپاکس و یا ترمینال در کمتر از ۱ روز موتور را در شهر خودتان دریافت نمایید.
* : کلیه موتورها سالم ، سرویس شده ، کم کار و تضمینی به مشتریان عزیز ارائه می شود.

جهت خرید با شماره موبایل خرید پاکشتی تماس حاصل فرمایید.
یا به کانال تلگرام زیر مراجعه نمایید :
تلگرام موتور پاکشتی

اطلاعات موتور پاکشتی , اطلاعات در مورد موتور پاکشتی , بررسی موتور پاکشتی , راهنمای خرید پاکشتی , راهنمای خرید موتور پاکشتی , بررسی انواع موتور پاکشتی , راهنمای خرید پاکشتی , راهنمای فروش پاکشتی , راهنمایی برای انتخاب موتور پاکشتی , خصوصیات پاکشتی هوندا , خصوصیات پاکشتی یاماها , خصوصیات موتور سوزوکی پاکشتی , عکس پاکشتی , تصویر موتور پاکشتی , عکس انواع پاکشتی , انواع پاکشتی در ایران , عکس پاکشتی هوندا , عکس پاکشتی یاماها , فروش پاکشتی در شیراز , خرید پاکشتی شیراز , پاکشتی در تهران , پخش پاکشتی کرج , فروش پاکشتی اصفهان , خرید پاکشتی در اراک , پخش پاکشتی در گناوه , فروش پاکشتی در گناوه , آگهی پاکشتی دیوار , عمده فروشی پاکشتی تهران , مرکز پخش پاکشتی تهران , فروش عمده پاکشتی در شیراز , پاکشتی در اصفهان , مراکز فروش پاکشتی در گناوه , مرکز خرید پاکشتی شیراز , مرکز توزیع پاکشتی تهران , عمده فروشی پاکشتی اصفهان , پاکشتی در گناوه , خرید موتور پاکشتی بندر گناوه , واردات پاکشتی بندر گناوه , وارد کننده پاکشتی بوشهر , فروش پاکشتی در بوشهر , خرید پاکشتی در بوشهر , پخش پاکشتی در بوشهر , مرکز فروش پاکشتی در گناوه , قطعات موتور پاکشتی , قطعات پاکشتی هوندا , قطعات موتوری یاماها جوگ , قطعات بدنه پاکشتی , فروش لوازم یدکی پاکشتی , خرید لوازم یدکی پاکشتی , لوازم پاکشتی سوزوکی , قطعات پاکشتی هوندا , لوازم یدکی پاکشتی یاماها , لوازم مصرفی پاکشتی , قطعات موتور و بدنه پاکشتی , قطعات موتور پاکشتی , قطعات پاکشتی هوندا , قطعات موتوری یاماها جوگ , قطعات بدنه پاکشتی , فروش لوازم یدکی پاکشتی , خرید لوازم یدکی پاکشتی , لوازم پاکشتی سوزوکی , قطعات پاکشتی هوندا , لوازم یدکی پاکشتی یاماها

نظرات بسته اند

فروش موتور