پاکشتی گناوه – خرید موتور پاکشتی بندرگناوه – پاکشتی در بوشهر

0

پاکشتی گناوه – خرید موتور پاکشتی بندرگناوه – پاکشتی در بوشهر

پاکشتی در گناوه,خرید موتور پاکشتی بندر گناوه,واردات پاکشتی بندر گناوه,وارد کننده پاکشتی بوشهر,فروش پاکشتی در بوشهر,خرید پاکشتی در بوشهر,پخش پاکشتی در بوشهر,مرکز فروش پاکشتی در گناوه

این دوچرخه های موتور دار که به آن اسکوتر یا اصطلاحا موتور پاکشتی گفته میشود یکی از متداول ترین وسایل نقلیه موتوری میباشد که یک دهه است که در ایران طرفداران بسیاری پیدا کرده است. این موتور بیشتر در کشورهای آسیای شرقی مانند کره و چین و ژاپن استفاده می شود. به دلیل حجم محدود موتور و پایین بودن سرعت آن و حفظ تعادل اسان مانند دوچرخه مورد استقبال بسیار از اقشار جامعه از جمله خانمها و محصلین قرار گرفت.

 به این موتورها ، پاکشتی گفته میشود به این دلیل که اوایل ورود آن به ایران این موتورها را از کشتی پیاده کرده و همانجا به مشتریان فروخته می شد و از آن پس به نام پاکشتی در ایران معروف شد.

کیفیت قطعات و لوازم این موتورها بسیار عالی بوده و دارای عمر مفید طولانی میباشد و مدل های ژاپنی آن بسیار بهتر از مدلهای ایرانی است.

واردات پاکشتی,موتور پاکشتی

آپشن های موتور پاکشتی چیست ؟

موتورهای پاکشتی دارای امکانات و تنوع زیادی می باشد از قبیل :
آمپر دیجیتال ، دزدگیر ، جک برقی یا ساده ، قفل جک ، سوئیچ بلند یا کوتاه ، دارای استارت و هندل ، قفل گیربکس ، ریموت صندوق و…

 

چه شرکتهایی موتور پاکشتی می سازند ؟

در تمامی کشورهای دنیا ، از آمریکا گرفته ، اروپا و اکثر کشورهای آسیایی از موتورهای ژاپنی با برند هوندا ، یاماها و سوزوکی استقبال کرده اند و این موتورها در تمام دنیا دارای محبوبیت ویژه ای است.
*: تمامی مارک های فوق ساخت کشور ژاپن میباشد و تفاوتی ندارد ولی هوندا بازار بهتری دارد و مشتریان این موتور بیشتر از بقیه است.
*: محبوب ترین موتورهای پاکشتی در ایران به ترتیب هوندا ، یاماها و در نهایت سوزوکی می باشد.

 

آیا برای استفاده از موتور پاکشتی باید گواهینامه داشت ؟

موتور پاکشتی در ایران به عنوان موتور نام برده و معروف است. در خارج ، کشورهای هند ، نپال ، ژاپن و… این وسیله را به عنوان اسکوتر میشناسند. در ایران استفاده از این دوچرخه موتور دار به دلیل حجم پایین موتور و سرعت متوسطش ، نیاز به گواهینامه رانندگی ندارد.
*: یکی از علل استقبال بی نظیر از این نوع موتور ، عدم نیاز به گواهینامه می باشد.

 

آیا موتورهای پاکشتی دو زمانه هست یا چهار زمانه ؟

مدلهای ۲ زمانه و ۴ زمانه موجود می باشد. هرکدام مزایای خاص خودش را دارد.
در مدل دو زمانه بنزین و روغن با یکدیگر ترکیب شده و در سیلندر ، حین احتراق می سوزند ولی در مدل چهار زمانه روغن به صورت جدا بر روی حلقه پیستون وارد شده و باعث روغن کاری پیستون می شود.

 

قطعات یدکی کدام نوع از پاکشتی در بازار بهتر پیدا می شود ؟

در حال حاظر تمامی مارکهای هوندا ، یاماها و سوزوکی و قطعات آنها در ایران موجود است. اما قطعات یاماها جوگ و هوندا دایو dio بهتر و با قیمت ارزانتری یافت می شود.
*: برای خرید ارزانترین قطعات پاکشتی می توانید از شرکت “امین موتور” استعلام بگیرید.

موتور پاکشتی,پاکشتی هوندا,پاکشتی یاماها

برای تردد با موتور پاکشتی باید دارای پلاک باشیم ؟

خیر . استفاده از این موتور نیاز به پلاک ندارد. موتور پاکشتی به دلیل حجم کم موتور و سرعت محدودی که دارد (حدود ۶۰ تا ۷۰ کیلومتر) جزو گروه دوچرخه ها به حساب می آید.

 

 

نحوه خرید :
در تهران : جهت عزیزان تهرانی این امکان فراهم شده که بتوانند با مراجعه به مرکز فروش ما در تهران ، ابتدا موتورها را بازدید نموده و سپس خریداری نمایند. (یا از طریق تلگرام موتورها بازدید شده و پس از واریز وجه آن ، بصورت رایگان درب منزل خود تحویل بگیرید)

در شهرستانها : برای هموطنانمان در تمامی نقاط کشور روش خرید بسیار ساده ، سریع و مطمئن خواهد بود. بدین شکل که در تلگرام عکسها و قیمت موتورها ارسال خواهد شد و پس از انتخاب موتور مورد نظر ، وجه آن را واریز نموده و توسط باربری ، تیپاکس و یا ترمینال در کمتر از ۱ روز موتور را در شهر خودتان دریافت نمایید.
* : کلیه موتورها سالم ، سرویس شده ، کم کار و تضمینی به مشتریان عزیز ارائه می شود.

جهت خرید با شماره موبایل خرید پاکشتی تماس حاصل فرمایید.
یا به کانال تلگرام زیر مراجعه نمایید :
تلگرام موتور پاکشتی

اطلاعات موتور پاکشتی , اطلاعات در مورد موتور پاکشتی , بررسی موتور پاکشتی , راهنمای خرید پاکشتی , راهنمای خرید موتور پاکشتی , بررسی انواع موتور پاکشتی , راهنمای خرید پاکشتی , راهنمای فروش پاکشتی , راهنمایی برای انتخاب موتور پاکشتی , خصوصیات پاکشتی هوندا , خصوصیات پاکشتی یاماها , خصوصیات موتور سوزوکی پاکشتی , عکس پاکشتی , تصویر موتور پاکشتی , عکس انواع پاکشتی , انواع پاکشتی در ایران , عکس پاکشتی هوندا , عکس پاکشتی یاماها , فروش پاکشتی در شیراز , خرید پاکشتی شیراز , پاکشتی در تهران , پخش پاکشتی کرج , فروش پاکشتی اصفهان , خرید پاکشتی در اراک , پخش پاکشتی در گناوه , فروش پاکشتی در گناوه , آگهی پاکشتی دیوار , عمده فروشی پاکشتی تهران , مرکز پخش پاکشتی تهران , فروش عمده پاکشتی در شیراز , پاکشتی در اصفهان , مراکز فروش پاکشتی در گناوه , مرکز خرید پاکشتی شیراز , مرکز توزیع پاکشتی تهران , عمده فروشی پاکشتی اصفهان , پاکشتی در گناوه , خرید موتور پاکشتی بندر گناوه , واردات پاکشتی بندر گناوه , وارد کننده پاکشتی بوشهر , فروش پاکشتی در بوشهر , خرید پاکشتی در بوشهر , پخش پاکشتی در بوشهر , مرکز فروش پاکشتی در گناوه , قطعات موتور پاکشتی , قطعات پاکشتی هوندا , قطعات موتوری یاماها جوگ , قطعات بدنه پاکشتی , فروش لوازم یدکی پاکشتی , خرید لوازم یدکی پاکشتی , لوازم پاکشتی سوزوکی , قطعات پاکشتی هوندا , لوازم یدکی پاکشتی یاماها , لوازم مصرفی پاکشتی , قطعات موتور و بدنه پاکشتی , قطعات موتور پاکشتی , قطعات پاکشتی هوندا , قطعات موتوری یاماها جوگ , قطعات بدنه پاکشتی , فروش لوازم یدکی پاکشتی , خرید لوازم یدکی پاکشتی , لوازم پاکشتی سوزوکی , قطعات پاکشتی هوندا , لوازم یدکی پاکشتی یاماها

نظرات بسته اند

فروش موتور