قطعات پاکشتی – فروش قطعات موتور های پاکشتی – لوازم یدکی پاکشتی

0

قطعات پاکشتی – فروش قطعات موتور های پاکشتی – لوازم یدکی پاکشتی

قطعات موتور پاکشتی,قطعات پاکشتی هوندا,قطعات موتوری یاماها جوگ,قطعات بدنه پاکشتی,فروش لوازم یدکی پاکشتی,خرید لوازم یدکی پاکشتی,لوازم پاکشتی سوزوکی,قطعات پاکشتی هوندا,لوازم یدکی پاکشتی یاماها

یک موتور پرقدرت و پرشتاب است که در بسیاری از کشورها به آن اسکوتر می گویند. این موتور بیشتر در کشورهای آسیای شرقی مانند کره و چین و ژاپن استفاده می شود. به دلیل حجم محدود موتور و پایین بودن سرعت آن و حفظ تعادل اسان مانند دوچرخه مورد استقبال بسیار از اقشار جامعه از جمله خانمها و محصلین قرار گرفت. همچنین در کشورهای اروپایی و آمریکایی و ایران نیز این موتور بسیار پرطرفدار است.

کیفیت قطعات و لوازم این موتورها بسیار عالی بوده و دارای عمر مفید طولانی میباشد و مدل های ژاپنی آن بسیار بهتر از مدلهای ایرانی است.

 به این موتورها ، پاکشتی گفته میشود به این دلیل که اوایل ورود آن به ایران این موتورها را از کشتی پیاده کرده و همانجا به مشتریان فروخته می شد و از آن پس به نام پاکشتی در ایران معروف شد.

واردات پاکشتی,موتور پاکشتی

امکانات و ویژگی های موتور پاکشتی چیست ؟

موتورهای پاکشتی دارای امکانات و تنوع زیادی می باشد از قبیل :
آمپر دیجیتال ، دزدگیر ، جک برقی یا ساده ، قفل جک ، سوئیچ بلند یا کوتاه ، دارای استارت و هندل ، قفل گیربکس ، ریموت صندوق و…

 

شرکتهای تولید کننده موتور پاکشتی کجا هستند و چند شرکت تولیدی داریم ؟

شرکتهای تولید کننده اسکوتر موتور یا پاکشتی بسیار اندک است و به تعداد انگشتان دست هم نمیرسد. محبوب ترین شرکتها عبارتند از : هوندا ، یاماها و سوزوکی 
*: تمامی مارک های فوق ساخت کشور ژاپن میباشد و تفاوتی ندارد ولی هوندا بازار بهتری دارد و مشتریان این موتور بیشتر از بقیه است.
*: محبوب ترین موتورهای پاکشتی در ایران به ترتیب هوندا ، یاماها و در نهایت سوزوکی می باشد.

 

آیا استفاده از موتور پاکشتی نیاز به گواهینامه دارد ؟

با خیالی آسوده می توانید در تمامی خیابانهای اصلی و فرعی تمامی شهرها تردد نمایید. این موتورها به عنوان دوچرخه حساب میشود زیرا حجم موتور آن کم بوده و سرعت متوسطی دارند.
*: یکی از علل استقبال بی نظیر از این نوع موتور ، عدم نیاز به گواهینامه می باشد.

 

چند مدل زمان احتراق در موتور پاکشتی داریم؟ (آیا ۲ زمانه و ۴ زمانه موجود است ؟)

احتراق در موتورهای پاکشتی بصورت ۲ زمانه و ۴ زمانه میباشد. این تعداد زمانها یعنی مراحل آماده سازی سوخت در مسیر سیلند و احتراق میباشد. هر کدام از اینها مزایای خاص خودش را دارد.
در مدل دو زمانه بنزین و روغن با یکدیگر ترکیب شده و در سیلندر ، حین احتراق می سوزند ولی در مدل چهار زمانه روغن به صورت جدا بر روی حلقه پیستون وارد شده و باعث روغن کاری پیستون می شود.

 

کدام برند از موتور پاکشتی ، لوازم و قطعاتش بهتر پیدا می شود ؟

تمامی برندهای پاکشتی از قبیل هوندا ، یاماها و سوزوکی در ایران یافت میشود. قطعات و لوازم مصرفی آنها نیز به راحتی قابل خرید است. اما موتور یاماها جوگ (JuG) و  هوندا دیوو (dio) ، نسبت به رقبای خود یاماها و سوزوکی ، پشتیبانی بهتری در ایران دارد.

خرید پاکشتی,وارد کننده پاکشتی,فروش پاکشتی

از کجا میتوان موتور پاکشتی را پلاک کرد ؟

موتور پاکشتی نیاز به پلاک ندارد. این وسیله در ایران به صورت موتور نام برده میشود. در کشورهای خارجی به آن اسکوتر و دوچرخه میگویند. به دلیل حجم پایین موتور و سرعت محدود آن ، این وسیله نقلیه در سیستم راهنمایی و رانندگی ایران به عنوان دوچرخه دسته بندی شده است و نیاز به پلاک ندارد.

 

 

نحوه خرید :
در تهران : جهت عزیزان تهرانی این امکان فراهم شده که بتوانند با مراجعه به مرکز فروش ما در تهران ، ابتدا موتورها را بازدید نموده و سپس خریداری نمایند. (یا از طریق تلگرام موتورها بازدید شده و پس از واریز وجه آن ، بصورت رایگان درب منزل خود تحویل بگیرید)

در شهرستانها : برای هموطنانمان در تمامی نقاط کشور روش خرید بسیار ساده ، سریع و مطمئن خواهد بود. بدین شکل که در تلگرام عکسها و قیمت موتورها ارسال خواهد شد و پس از انتخاب موتور مورد نظر ، وجه آن را واریز نموده و توسط باربری ، تیپاکس و یا ترمینال در کمتر از ۱ روز موتور را در شهر خودتان دریافت نمایید.
* : کلیه موتورها سالم ، سرویس شده ، کم کار و تضمینی به مشتریان عزیز ارائه می شود.

جهت خرید با شماره موبایل خرید پاکشتی تماس حاصل فرمایید.
یا به کانال تلگرام زیر مراجعه نمایید :
تلگرام موتور پاکشتی

اطلاعات موتور پاکشتی , اطلاعات در مورد موتور پاکشتی , بررسی موتور پاکشتی , راهنمای خرید پاکشتی , راهنمای خرید موتور پاکشتی , بررسی انواع موتور پاکشتی , راهنمای خرید پاکشتی , راهنمای فروش پاکشتی , راهنمایی برای انتخاب موتور پاکشتی , خصوصیات پاکشتی هوندا , خصوصیات پاکشتی یاماها , خصوصیات موتور سوزوکی پاکشتی , عکس پاکشتی , تصویر موتور پاکشتی , عکس انواع پاکشتی , انواع پاکشتی در ایران , عکس پاکشتی هوندا , عکس پاکشتی یاماها , فروش پاکشتی در شیراز , خرید پاکشتی شیراز , پاکشتی در تهران , پخش پاکشتی کرج , فروش پاکشتی اصفهان , خرید پاکشتی در اراک , پخش پاکشتی در گناوه , فروش پاکشتی در گناوه , آگهی پاکشتی دیوار , عمده فروشی پاکشتی تهران , مرکز پخش پاکشتی تهران , فروش عمده پاکشتی در شیراز , پاکشتی در اصفهان , مراکز فروش پاکشتی در گناوه , مرکز خرید پاکشتی شیراز , مرکز توزیع پاکشتی تهران , عمده فروشی پاکشتی اصفهان , پاکشتی در گناوه , خرید موتور پاکشتی بندر گناوه , واردات پاکشتی بندر گناوه , وارد کننده پاکشتی بوشهر , فروش پاکشتی در بوشهر , خرید پاکشتی در بوشهر , پخش پاکشتی در بوشهر , مرکز فروش پاکشتی در گناوه , قطعات موتور پاکشتی , قطعات پاکشتی هوندا , قطعات موتوری یاماها جوگ , قطعات بدنه پاکشتی , فروش لوازم یدکی پاکشتی , خرید لوازم یدکی پاکشتی , لوازم پاکشتی سوزوکی , قطعات پاکشتی هوندا , لوازم یدکی پاکشتی یاماها , لوازم مصرفی پاکشتی , قطعات موتور و بدنه پاکشتی , قطعات موتور پاکشتی , قطعات پاکشتی هوندا , قطعات موتوری یاماها جوگ , قطعات بدنه پاکشتی , فروش لوازم یدکی پاکشتی , خرید لوازم یدکی پاکشتی , لوازم پاکشتی سوزوکی , قطعات پاکشتی هوندا , لوازم یدکی پاکشتی یاماها

نظرات بسته اند

فروش موتور